JANA ZHOŘOVÁ, 

OBJEVITELKA KRASOPROSTORU

A TVŮRKYNĚ DOMOVA

Tvořit domov tak, aby byl mým odrazem, abych v něm mohla žít život takový, jaký skutečně já chci a tím vyrůst do harmonie.

Zní to jako sen, že?

Přečtěte si, jak jsem na ten sen přišla:

  • S prvním děťátkem v přeplněném bytě v Ostravě jsem propadala zoufalství. Měla jsem vystudovanou malbu a cit pro prostor, ale neuměla jsem si uspořádat domov, ani svůj život. Pořád jsem hledala a chtěla něco víc.                          

  • Velkým AHA bylo přesunutí naší rodiny a třípokojového bytu do mobilhousu. Byli jsme šťastní, blízko přírody, ale nemohli jsme se tam tak nějak vejít a naučit se v něm žít, aniž by nám vše padalo na hlavu a na těch 30m2 se nezbláznili.                                                                           

  • A tak jsem třídila a třídila, věci i život… potřebovala jsem zjistit, co opravdu potřebuji, co kolem sebe chci mít a taky, jak chci žít. Učila jsem se žít v mobilhousu a milovat to, co mám. Učila jsem se tvořit domov.                                                                          

  • Přišlo druhé děťátko a začali jsme stavět dům. Můj zavedený systém začal znovu kolabovat a já jsem někde na dně v bahně objevila něco veledůležitého – Krasoprostor.                                      

  • Naučila jsem se, jak si zorganizovat domácnost, mít uklizeno, pečovat o dvě děti a ještě mí čas na sebe, partnera a na to, co je pro mě podstatné, krasoprostor se stal mým životním stylem.

  • Pochopila jsem, že mám volbu, že můžu být šťastná tam, kde jsem a s tím, co mám, protože jen tak můžu jít dál. Pochopila jsem, že dar tvořit si svůj krasoprostor mám jen já.  A stejně tak to máte vy!                                                            

  • Protože to, co máme kolem sebe, máme i v sobě a obráceně.                                                             

  • Provedu Vás od základu - od třídění věcí, uklízecích návyků, organizace domácnosti, přes nastavení mysli až po interiérový design.                               

 

 

 

 

Přidejte se ke skupině, která nadšeně Tvoří krasoprostor a objevte ten svůj!

Těším se na Vás!

 

S láskou Jana